آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 319354
  • تعداد بازدید از این صفحه: 849850
  • تعداد بازدید امروز: 90
  • تعداد کاربر آنلاین: 1

 

اخبار ویژه

آزمون استخدامی اداره کل زندان های استان کرمانشاه برگزار شد

آزمون استخدامی اداره کل زندان های استان کرمانشاه، برای جذب 30 نفر، پس از انجام مراحل قانونی، روز جمعه نهم بهمن ماه سال جاری، در محل مجتمع شهید بهشتی کرمانشاه، برگزار شد.

 

علی اشرف رشیدی مدیرکل زندان های استان کرمانشاه، با اعلام این خبر اظهار داشت: «پس از انجام مراحل قانونی از طریق سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور و نیز استانداری کرمانشاه، برگزاری آزمون استخدامی این اداره کل از طریق روزنامه ها و سایت اداره کل اعلام شد.» آزمون پیمانی ۱

رشیدی با بیان اینکه در این آزمون 810 نفر ثبت نام کردند، اضافه کرد: «نتیجه آزمون تا یک ماه دیگر از طریق روزنامه­های کثیرالانتشار و سایت اداره کل، به تعداد 3 برابر ظرفیت قبولی اعلام خواهد شد.» وی افزود: «در مرحله بعد، از طریق مصاحبه حضوری و نیز معرفی به گزینش، نفرات اصلی انتخاب و استخدام می­گردند.»

مدیرکل زندان­های استان با اشاره به اینکه مواد این آزمون دروس تخصصی آیین­نامه اجرایی سازمان زندان­ها و آسیب شناسی زندان و دروس عمومی ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی، هوش اطلاعات سیاسی، اجتماعی و عمومی و نیز رایانه بود ادامه داد، پاسخگویان 120 دقیقه فرصت داشتند تا به 110 سئوال عمومی و تخصصی پاسخ دهند.

علی اشرف رشیدی همچنین اذعان داشت، ابتدا قرار بود این آزمون توسط شرکت بیرونی انجام گیرد، لذا برآوردها نشان می­داد برای این کار مبلغی بیش از 80 میلیون ریال باید هزینه شود، بنابراین در راستای اصلاح الگوی مصرف و لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری، در جلسات هماهنگی با مسولان استانداری و نیز هسته گزینش قوه قضاییه مستقر در استان، موافقت گردید تا مراحل اجرایی آزمون، توسط همکاران اداره کل، با نظارت استانداری و هسته گزینش برگزار شود.

مدیرکل زندان­های استان تصریح کرد، به همین منظور 18 ساعت قبل از برگزاری آزمون، گروهی 12 نفره متشکل از طراحان سئوال، گروه انتشارات و نمایندگان استانداری و هسته گزینش، در فضایی مناسب و با رعایت تمام قوانین و مقررات قرنطینه، سئولات را طرح، چاپ و برای برگزاری آزمون آماده کردند. وی هزینه برگزاری این آزمون را کمتر از یک میلیون تومان عنوان کرد و اضافه نمود الحمدا... این آزمون با موفقیت و نیز با صرفه جویی بیش از 70 میلیون ریال برگزار گردید.

 

دانلود فایل

آزمون پیمانی بهمن ۸۸
 
آزمون پیمانی بهمن ۸۸
 گروه: اخبار ویژه   تعداد بازدید: 1726   تاریخ خبر: 09:37:25 1388/11/11   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام